کالاخانه بزرگ شفیعی

سفارش دهنده : کالاخانه بزرگ شفیعی

ایده پرداز و کپی رایتر : هامد طهماسبی

گرافیست : مهدیه علیزاده

رسانه : بیلبورد،استرابورد،نشریات،تلویزیون شهری،دیجیتال

 

کالاخانه بزرگ شفیعی یکی از بزرگترین مراکز فروش لوازم خانگی واقع در شمال استان کرمان، شهرستان کوهبنان است که فضایی بالغ بر ۲۰۰۰ مترمربع را در اختیار دارد.

این مجموعه با هدف ارئه محصولات و لوازم خانگی به ساکنین شهرستان های شمالی استان کرمان تاسیس و در راستای ارائه محصولات با کیفیت، بدون واسطه و به صورت مستقیم با کارخانه ها و تولید کنندگان در ارتباط است و نمایندگی رسمی و مجاز چند برند معتبر در کوهبنان می باشد.

جناب آقای مهدی شفیعی به عنوان موسس کالاخانه بزرگ شفیعی مدیریت کالاخانه را بر عهده دارند،

این فروشگاه در سال ۱۳۷۹ در شهرستان کوهبنان استان کرمان تاسیس گردید و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و تا کنون بیش از ۱۹ سال سابقه مستمر را در رزومه خود ثبت کرده.

کالاخانه بزرگ شفیعی در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش همواره رضایت مشتری را حفظ کرده و آن را افزایش دهد.

 

 

 

هدف از این کمپین تبلیغاتی معرفی این فروشگاه و ایجاد آگاهی نسبت به حضورش در صنعت لوازم خانگی در بین مخاطب هدفش بود که پس از اجرای کمپین و برسی های صورت گرفته میتوان به این نتیجه رسید که تا حد زیادی این فعالیت ارتباطی موفق واقع شد

برای جلب توجه بیشتر مخاطب این تبلیغات در قالب تیزینگ در رسانه هایی مثل بیلبورد، استرابورد، تلویزیون شهری، نشریات، رسانه های دیجیتال و … اجرا شد.

کمپین تبلیغاتی ۲۰ در شهرستان های راور، بافق، کوهبنان و بهاباد ران شد.